Hotărârea nr. 5/2021

Hotărâre privind desemnarea reprezentanților consiliului local în consiliile de administrație și în comisiile pentru evaluarea și asigurarea calității din unitățile cu personalitate juridică ale învățământului preuniversitar de stat și particular din municipiul Buzău pentru anul școlar 2020 – 2021

                                                                                   ANEXA nr. 1

                                                                    la Hotărârea nr. 5 din  27 ianuarie 2021                                                                                                                                        

                                                                     a Consiliului Local al Municipiului Buzău

           

 

   CONSILIUL DE ADMINISTRAŢIE

 

 

Nr.

crt.

 

Denumire

 

Adresă

Nr. de repre- zen- tanți

Reprezentanţii consiliului local:

Prenume și nume consilier /

 e-mail

1

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 1

Str. Nicu Constantinescu nr.109, Cartier Orizont

1

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

2

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 3

 

Str. Bistriţei nr. 37

1

Aurel GUBANDRU

gubandru.aurel@primariabuzau.ro

3

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 4

 Aleea Parcului nr. 8

1

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

4

Grădiniţa cu Program Prelungit “Bobocei din Micro III”

 

Str. Pietroasele  nr. 5

1

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

5

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 6

B-dul Gării nr.19/Str. Al. Marghiloman nr. 273

1

Oana MATACHE

matache.oana@primariabuzau.ro

6

Grădiniţa cu Program Prelungit “Cei şapte pitici”

Cartier Crâng,    Aleea Bujorului nr.12

1

 Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

7

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 8

Aleea Stejarului nr. 42A

 

1

Valentin – Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

8

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 9

Str.  Vulturului nr. 24

1

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

9

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 10

Str. Theodor Neculuţă nr. 30

1

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

10

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 18

Cartier Broşteni, Str. Academiei nr. 1

1

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

 

 

    11

 

 

 

Şcoala Gimnazială “Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu”

 

 

B-dul Nicolae Bălcescu nr. 28

 

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

1   2

 

Şcoala Gimnazială “Nicolae Titulescu”

 

Str. George Coşbuc             nr. 5

 

2

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

   13

Şcoala Gimnazială  “Episcop Dionisie Romano”

 

 

Str. Bistriţei nr. 31

 

2

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

  14

 

Şcoala Gimnazială “General Grigore Baştan”

 

str. Victoriei nr. 73

2

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

 

 

 

   15

 

 

 

Şcoala Gimnazială nr. 7

 

 

Cartier Dorobanți, Str. Privighetorilor nr. 5

 

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

 

 

  16

 

Şcoala Gimnazială  “Nicu Constantinescu”

 

Str. Col. Buzoianu                nr. 109

 

2

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

   17

Şcoala Gimnazială P.H. Zangopol

Str. Stupariei nr.1

 

1

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

 

 

   18

 

 

Şcoala Gimnazială  nr. 11

 

 

Str. Chiristigii nr. 7

 

 

3

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

Ionuț-Sorin APOSTU

apostu.ionut@primariabuzau.ro

Aurel GUBANDRU

gubandru.aurel@primariabuzau.ro

 

 

 

    19

 

 

Şcoala Gimnazială  “Sfântul Apostol  Andrei”

 

 

 Aleea Şcolilor nr. 3

 

 

3

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

 

 

     20

 

 

Şcoala Gimnazială  “George Emil Palade”

 

 

Str. Spiru Haret nr. 8A

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

 

 

21

 

Şcoala Gimnazială  “Mihail Kogălniceanu”

 

Str.Transilvaniei nr. 313

 

2

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

 

22

 

Şcoala Gimnazială  “Ion Creangă”

 

Str.Victoriei nr. 60 A

 

2

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

 

 

 

23

 

 

Colegiul   Naţional “B. P. Hasdeu”

 

 

B-dul Gării nr. 1

 

 

3

Ionuț-Sorin APOSTU

apostu.ionut@primariabuzau.ro

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

 

 

 

24

 

 

Colegiul   Naţional “Mihai Eminescu”

 

 

Str. Independenţei nr. 22/

Str. Transilvaniei nr. 196

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Valentin– Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

 

 

25

 

 

Colegiul Național Pedagogic “Spiru Haret”

 

 

Str. Spiru Haret nr. 6A

 

 

3

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

Valentin– Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

 

 

26

 

 

Colegiul   Economic

 

 

Str. George Emil Palade nr. 15

 

 

3

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

 

 

 

27

 

 

 

Liceul  Tehnic Buzău

 

 

B-dul Industriei nr. 30

 

 

3

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

 

 

 

28

 

 

Liceul  “Agricol Dr. C.  Angelescu”

 

 

Str. Crizantemelor nr. 17

 

 

3

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

 

 

 

29

 

 

Liceul Teoretic   “Alexandru Marghiloman”

 

 

Cartier Dorobanţi, Str. Ivănețu, nr.7

 

 

3

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

 

 

30

 

 

Liceul  de Arte  “Margareta Sterian”

 

 

Str. Bucegi nr. 6

 

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

 

 

31

 

Seminarul Teologic Ortodox  “Chesarie Episcopul”

 

 

 Str. Aleea Episcopiei nr. 1

 

2

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

 

 

 

32

 

 

Liceul cu Program Sportiv  “Iolanda Balaş Söter”

 

 

Cart.Crâng, Aleea Școlilor, nr. 5

 

 

3

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

 

 

 

33

 

 

Liceul  Tehnologic    “Henri Coandă”

 

 

 

Str. Horticolei nr. 50

 

3

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

 

 

34

 

Liceul  Tehnologic   “Grigore C. Moisil”

 

 

Cart. Broşteni,

Aleea Afinelor nr. 7

 

 

3

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

Oana MATACHE

matache.oana@primariabuzau.ro

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

 

 

 

 

 

35

 

 

 

 

Liceul  Tehnologic “Meserii şi Servicii”

 

 

 

 

 

Str. Bazalt nr.15 B

 

 

3

 

 

 

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

 

 

 

 

 

36

 

 

Liceul  Tehnologic “Dimitrie Filipescu “

 

 

Str. Dimitrie Filipescu nr. 6

 

 

 

 

3

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

37

Liceul “Prima School”

Str. Plevnei nr. 2A

1

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

 

     38

 

Clubul Sportiv Şcolar

 

Str. Spiru Haret nr. 8 Bis

 

2

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

39

Palatul Copiilor

B-dul Nicolae Bălcescu nr. 20

1

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

 

 

 

 

                                                                                   ANEXA nr. 1

                                                                    la Hotărârea nr. 5 din  27 ianuarie 2021                                                                                                                                        

                                                                     a Consiliului Local al Municipiului Buzău

           

 

   CONSILIUL DE ADMINISTRAŢIE

 

 

Nr.

crt.

 

Denumire

 

Adresă

Nr. de repre- zen- tanți

Reprezentanţii consiliului local:

Prenume și nume consilier /

 e-mail

1

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 1

Str. Nicu Constantinescu nr.109, Cartier Orizont

1

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

2

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 3

 

Str. Bistriţei nr. 37

1

Aurel GUBANDRU

gubandru.aurel@primariabuzau.ro

3

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 4

 Aleea Parcului nr. 8

1

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

4

Grădiniţa cu Program Prelungit “Bobocei din Micro III”

 

Str. Pietroasele  nr. 5

1

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

5

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 6

B-dul Gării nr.19/Str. Al. Marghiloman nr. 273

1

Oana MATACHE

matache.oana@primariabuzau.ro

6

Grădiniţa cu Program Prelungit “Cei şapte pitici”

Cartier Crâng,    Aleea Bujorului nr.12

1

 Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

7

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 8

Aleea Stejarului nr. 42A

 

1

Valentin – Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

8

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 9

Str.  Vulturului nr. 24

1

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

9

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 10

Str. Theodor Neculuţă nr. 30

1

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

10

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 18

Cartier Broşteni, Str. Academiei nr. 1

1

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

 

 

    11

 

 

 

Şcoala Gimnazială “Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu”

 

 

B-dul Nicolae Bălcescu nr. 28

 

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

1   2

 

Şcoala Gimnazială “Nicolae Titulescu”

 

Str. George Coşbuc             nr. 5

 

2

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

   13

Şcoala Gimnazială  “Episcop Dionisie Romano”

 

 

Str. Bistriţei nr. 31

 

2

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

  14

 

Şcoala Gimnazială “General Grigore Baştan”

 

str. Victoriei nr. 73

2

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

 

 

 

   15

 

 

 

Şcoala Gimnazială nr. 7

 

 

Cartier Dorobanți, Str. Privighetorilor nr. 5

 

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

 

 

  16

 

Şcoala Gimnazială  “Nicu Constantinescu”

 

Str. Col. Buzoianu                nr. 109

 

2

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

   17

Şcoala Gimnazială P.H. Zangopol

Str. Stupariei nr.1

 

1

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

 

 

   18

 

 

Şcoala Gimnazială  nr. 11

 

 

Str. Chiristigii nr. 7

 

 

3

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

Ionuț-Sorin APOSTU

apostu.ionut@primariabuzau.ro

Aurel GUBANDRU

gubandru.aurel@primariabuzau.ro

 

 

 

    19

 

 

Şcoala Gimnazială  “Sfântul Apostol  Andrei”

 

 

 Aleea Şcolilor nr. 3

 

 

3

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

 

 

     20

 

 

Şcoala Gimnazială  “George Emil Palade”

 

 

Str. Spiru Haret nr. 8A

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

 

 

21

 

Şcoala Gimnazială  “Mihail Kogălniceanu”

 

Str.Transilvaniei nr. 313

 

2

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

 

22

 

Şcoala Gimnazială  “Ion Creangă”

 

Str.Victoriei nr. 60 A

 

2

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

 

 

 

23

 

 

Colegiul   Naţional “B. P. Hasdeu”

 

 

B-dul Gării nr. 1

 

 

3

Ionuț-Sorin APOSTU

apostu.ionut@primariabuzau.ro

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

 

 

 

24

 

 

Colegiul   Naţional “Mihai Eminescu”

 

 

Str. Independenţei nr. 22/

Str. Transilvaniei nr. 196

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Valentin– Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

 

 

25

 

 

Colegiul Național Pedagogic “Spiru Haret”

 

 

Str. Spiru Haret nr. 6A

 

 

3

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

Valentin– Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

 

 

26

 

 

Colegiul   Economic

 

 

Str. George Emil Palade nr. 15

 

 

3

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

 

 

 

27

 

 

 

Liceul  Tehnic Buzău

 

 

B-dul Industriei nr. 30

 

 

3

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

 

 

 

28

 

 

Liceul  “Agricol Dr. C.  Angelescu”

 

 

Str. Crizantemelor nr. 17

 

 

3

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

 

 

 

29

 

 

Liceul Teoretic   “Alexandru Marghiloman”

 

 

Cartier Dorobanţi, Str. Ivănețu, nr.7

 

 

3

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

 

 

30

 

 

Liceul  de Arte  “Margareta Sterian”

 

 

Str. Bucegi nr. 6

 

 

 

3

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

 

 

31

 

Seminarul Teologic Ortodox  “Chesarie Episcopul”

 

 

 Str. Aleea Episcopiei nr. 1

 

2

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

 

 

 

32

 

 

Liceul cu Program Sportiv  “Iolanda Balaş Söter”

 

 

Cart.Crâng, Aleea Școlilor, nr. 5

 

 

3

Gheorghe DUMITRU

dumitru.gheorghe@primariabuzau.ro

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

 

 

 

33

 

 

Liceul  Tehnologic    “Henri Coandă”

 

 

 

Str. Horticolei nr. 50

 

3

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

 

 

34

 

Liceul  Tehnologic   “Grigore C. Moisil”

 

 

Cart. Broşteni,

Aleea Afinelor nr. 7

 

 

3

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

Oana MATACHE

matache.oana@primariabuzau.ro

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

 

 

 

 

 

35

 

 

 

 

Liceul  Tehnologic “Meserii şi Servicii”

 

 

 

 

 

Str. Bazalt nr.15 B

 

 

3

 

 

 

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

 

 

 

 

 

36

 

 

Liceul  Tehnologic “Dimitrie Filipescu “

 

 

Str. Dimitrie Filipescu nr. 6

 

 

 

 

3

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

37

Liceul “Prima School”

Str. Plevnei nr. 2A

1

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

 

     38

 

Clubul Sportiv Şcolar

 

Str. Spiru Haret nr. 8 Bis

 

2

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

39

Palatul Copiilor

B-dul Nicolae Bălcescu nr. 20

1

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

 

 

 

 

 

 

                                                                                 ANEXA nr. 2

                                                                          la Hotărârea nr. 5 din  27 ianuarie 2021

                                                                                                         a Consiliului Local al Municipiului Buzău

 

 

                  COMISIA PENTRU EVALUARE ŞI ASIGURARE A CALITĂŢII

 

Nr.

crt.

 

Denumire

 

Adresă

 

Reprezentantul consiliului local

1

Grădiniţa cu Program Normal “Edustar”

Str. Mioriţei nr. 14

 

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

2

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 1

Str. Nicu Constantinescu nr.109, Cartier Orizont

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

3

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 3

Str. Bistriţei nr. 37

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

4

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 4

 Aleea Parcului nr. 8

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

5

Grădiniţa cu Program Prelungit “Bobocei din Micro III”

Str. Pietroasele  nr. 5

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

6

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 6

B-dul Gării nr.19/Str. Al. Marghiloman nr. 273

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

7

Grădiniţa cu Program Prelungit “Cei şapte pitici”

Cartier Crâng,    Aleea Bujorului nr.12

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

8

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 8

Aleea Stejarului nr. 42A

 

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

9

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 9

Str.  Vulturului nr. 24

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

10

Grădiniţa cu Program Prelungit nr. 10

Str. Theodor Neculuţă nr. 30

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

11

Grădiniţa cu Program Prelungit  nr. 18

Cartier Broşteni, Str. Academiei nr. 1

Cristinel DOBRE

dobre.cristinel@primariabuzau.ro

12

Grădiniţa  “Adeona  Kindergarten”

Bld.  N. Titulescu nr. 37

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

13

Grădinița cu Program Prelungit "Erino Kindergarten" 

Str. Mesteacănului nr. 1

Nicolae ȘERBAN

serban.nicolae@primariabuzau.ro

14

Şcoala Gimnazială “Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu”

B-dul Nicolae Bălcescu nr. 28

Valentin– Marian DRAGU

dragu.valentin@primariabuzau.ro

15

Şcoala Gimnazială “Nicolae Titulescu”

Str. George Coşbuc nr. 5

Ionuț-Sorin APOSTU

apostu.ionut@primariabuzau.ro

16

Şcoala Gimnazială  “Episcop Dionisie Romano”

Str. Bistriţei nr. 31

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

17

Şcoala Gimnazială “General Grigore Baştan”

str. Victoriei nr. 73

Georgică MĂNOIU

manoiu.georgica@primariabuzau.ro 

18

Şcoala Gimnazială  nr. 7

Cartier Dorobanţi,

Str. Privighetorilor nr 5

George - Aurelian VLAD

vlad.george@primariabuzau.ro

19

Şcoala Gimnazială  “Nicu Constantinescu”

Str. Col. Buzoianu nr. 109

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

20

Şcoala Gimnazială P.H. Zangopol

Str. Stupariei nr.1

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

21

Şcoala Gimnazială  nr. 11

Str. Chiristigii nr. 7

Constantin FLORESCU

florescu.constantin@primariabuzau.ro

22

Şcoala Gimnazială  “Sfântul Apostol  Andrei”

 Aleea Şcolilor nr. 3

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

23

Şcoala Gimnazială  “George Emil Palade”

Str. Spiru Haret nr. 8A

Florin SANGIU

sangiu.florin@primariabuzau.ro

24

Şcoala Gimnazială  “Mihail Kogălniceanu”

Str.Transilvaniei nr. 313

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

25

Şcoala Gimnazială  “Ion Creangă”

Str.Victoriei nr. 60 A

Constantin DINU

dinu.constantin@primariabuzau.ro

 

26

Colegiul   Naţional “B. P. Hasdeu”

B-dul Gării nr. 1

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

27

Colegiul   Naţional “Mihai Eminescu”

Str.Independenţei nr. 22/ Str. Transilvaniei nr. 196

Oana-Ramona-Cătălina GHEORGHIU

gheorghiu.oana@primariabuzau.ro

28

Colegiul   Naţional  Pedagogic “Spiru Haret”

Str. Spiru Haret nr. 6A

Teodor COJOCARU

cojocaru.teodor@primariabuzau.ro

29

Colegiul   Economic

Str. George Emil Palade nr. 15

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

30

Liceul Tehnic Buzău

B-dul Industriei nr. 30

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

31

Liceul   Agricol  “Dr. C. Angelescu”

Str. Crizantemelor nr. 17

Andrei NEDER

neder.andrei@primariabuzau.ro

32

Liceul Teoretic   “Alexandru Marghiloman”

Cartier Dorobanţi, Str. Ivănețu, nr.7

Petrică-Irinel CÎRSTEA

cirstea.petrica@primariabuzau.ro

33

Liceul  de Arte  “Margareta Sterian”

Str. Bucegi nr. 6

Oana MATACHE

matache.oana@primariabuzau.ro

34

Seminarul Teologic Ortodox  “Chesarie Episcopul”

 Aleea Episcopiei nr. 1

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

35

Liceul cu Program Sportiv  “Iolanda Balaş Söter”

Cart.Crâng, Aleea Școlilor, nr. 5

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

36

Liceul  Tehnologic    “Henri Coandă”

Str. Horticolei nr.50

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro

37

Liceul  Tehnologic   “Grigore C. Moisil”

Cart. Broşteni,

Aleea Afinelor nr. 7

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

38

Liceul  Tehnologic “Meserii şi Servicii”

Str.Bazalt nr.15 B

Silviu-Laurențiu ROȘIORU

rosioru.silviu@primariabuzau.ro

39

Liceul  Tehnologic “Dimitrie Filipescu “

Str. Dimitrie Filipescu nr.6

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

40

Liceul “Prima School”

Str. Plevnei nr. 2A

Aurel GUBANDRU

gubandru.aurel@primaria buzau.ro

41

Şcoala Postliceală Sanitară

 Aleea Școlilor nr. 3

Marius SUDITU

suditu.marius@primariabuzau.ro

42

Şcoala Postliceală “FEG” 

Str. Victoriei nr. 58

Ștefan ȚĂNDĂRESCU

tandarescu.stefan@primariabuzau.ro

43

Şcoala Postliceală “Regina Maria” 

Str. Plevnei nr. 2A

Vasile MURGULEȚ

murgulet.vasile@primariabuzau.ro

44

Şcoala Postliceală  “Florentina Mosora”

Aleea Afinelor nr. 7

Vasile OLARIU

olariu.vasile@primariabuzau.ro

45

Şcoala Postliceală    “Vasile Alecsandri”

Str. Transilvaniei nr. 90

 

Bogdan- Florin HUDIȚOIU

huditoiu.bogdan@primariabuzau.ro

46

Clubul Sportiv Şcolar

Str. Spiru Haret nr. 8 B

Aurel GUBANDRU

gubandru.aurel@primaria buzau.ro

47

Palatul Copiilor

B-dul Nicolae Bălcescu nr. 20

Florinel – George ARTENE

artene.florinel@primariabuzau.ro