Hotărârea nr. 266/2019

Hotărârea nr.266 – privind aprobarea actualizării Programului de Transport Public de Persoane prin curse regulate 2014-2019


CONSILIUL JUDEȚEAN BRAȘOV

B-dul Eroilor nr. 5, Brașov, România, 500007 Telefon: + 40 268 410 777, Fax: +40 268 475 576 office@judbrasov.ro, www.judbrasov.ro


Cod F-16


HOTĂRÂREA NR.266

din data de 20 iunie 2019

privind aprobarea actualizării Programului Județean de Transport Public de Persoane prin curse regulate

2014-2019

Consiliul Județean Brașov întrunit în ședința ordinară la data de 20 iunie 2019;

Analizând referatul înregistrat sub nr. 10234/14.06.2019, întocmit de către Direcția Drumuri Județene și Servicii Publice/ Serviciul Lucrări de întreținere și Investiții pe Drumurile Județene /Unitatea Județeană pentru Monitorizarea Serviciilor Comunitare de Utilități Publice - Autoritatea de Transport Județean de Persoane, prin care se propune aprobarea actualizării Programului Județean de Transport Public de Persoane prin curse regulate 2014-2019;

Ținând cont de notificarea Asociației Metropolitane pentru Dezvoltarea Durabilă a Transportului Public Brașov nr.559/24.05.2019 înregistrată la Consiliul Județean Brașov nr.8749/24.05.2019 și adresa nr.607/11.06.2019, înregistrată la Consiliul Județean Brașov cu nr.9963/11.06.2019, Hotărârea Consiliului Local Brașov nr. 735/14.12.2018, Hotărârea Consiliului Local Ghimbavnr.174/18.12.2019, Hotărârea Consiliului Local Bod Nr.167/18.12.2019, Hotărârea Consiliului Local Sânpetru Nr. 113/18.12.2019 și Contractul de delegare a gestiunii serviciului de transport public local de călători nr. 1/20.12.2018;

Ținând cont de amendamentul formulat de domnul Gabor Alexandru-Adrian, vicepreședintele Consiliului Județean Brașov precum și de adresa nr.ad.8749/20.06.2019 a Asociației Metropolitane pentru Dezvoltarea Durabilă a Transportului Public Brașov;

Având în vedere dispozițiile art.16, alin. 1, art.17, art.18, alin. (1) lit. d) din Legea serviciilor de transport public local nr.92/2007, cu modificările și completările ulterioare, art.V din Legea nr.328/2018, precum și dispozițiile art.91, alin.(l), lit.d, alin.5, lit.a, pct.13 din Legea administrației publice locale nr.215/2001, republicată, cu modificările și completările ulterioare;

în temeiul art.97 și art.103 alin.(2) din Legea administrației publice locale nr.215/2001, republicată, cu modificările și completările ulterioare;

HOTĂRĂȘTE:

Art.l. - Se aprobă excluderea din Programului Județean de Transport Public de Persoane prin curse regulate, a traseelor care își au capătul de plecare/sosire în UAT Bod, UAT Sânpetru, UAT Ghimbav, respectiv: Cod traseu 1 - denumire traseu: Brașov-Sânpetru -Bod Sat;

Cod traseu 2- denumire traseu : Brașov-Stupini-Bod Colonie;

Cod traseu 3 - denumire traseu: Brașov - Sânpetru ;

Cod traseu 41 - denumire traseu: Ghimbav - Brașov;

începând cu data de 01.07.2019 asigurarea transportului public de călători, pentru traseele mai sus menționate, va intra în competența Asociației Metropolitane pentru Dezvoltare Durabilă a Transportului Public Brașov.

Art.2. - Se aprobă actualizarea Programului Județean de Transport Public de Persoane prin curse regulate 2014-2019 în trafic județean, conform Anexei nr.l care face parte integrantă din prezenta hotărâre.

Art.3. - Se aprobă prelungirea Programului Județean de Transport Public de Persoane prin curse regulate 2014-2019, conform Anexei nr.l, valabil de la data de 01.01.2014-30.06.2019, până la data de 02.12.2019 în conformitate cu prevederile art.V din Legea nr.328/2018 pentru modificarea și completarea Legii serviciilor de transport public local nr.92/2007.

Art.4.- Prezenta hotărâre intră în vigoare la data de 01.07.2019.

Art.5- Hotărârile Consiliului Județean Brașov nr.238/20.12.2012,   nr.489/25.10.2013,

nr.364/23.10.2014, nr.l 80/27.04.2016, nr.70/30.08.2016 își încetează aplicabilitatea cu data de 01.07.2019.

Art.6. - Președintele Consiliului Județean asigură aducerea la îndeplinire a prezentei hotărâri prin Direcția Investiții, Urbanism și Amenajarea Teritoriului, Autoritatea Județeană de Transport de Persoane.

PREȘEDINTE Adrian- IoanVestea

Contrasemnează, SECREtfÂR

Maria Dumbrăveanu

Anexa 1


PROGRAM JUDEȚEAN DE TRANSPORT

J

2014-2019



ATG 1

Stupini Ramificație

6:45

7:35

8:00

8:50

1,2,3,4,5

Bod Ramificație

12:00

12:50

13:00

13:50

1,2,3,4,5,6,7

Halchiu

14:00

14:50

15:00

15:50

1,2,3,4,5

Satu Nou

19:30

20:30

17:30

18:20

67

18:00

18:50

5:45

6:35

1,2,3,4,5

7:45

8:35

10:00

10:50

1,2,3,4,5,67

15:30

16:20

16:30

17:20

1,2,3,4,5

23:30

0:20

6:15

7:05

1,2,3,4,5

20:30

21:20

21:30

22:20

1,2,3,4,5

6:15

6:55

5:30

6:10

1,2,3,4,5

ATG 1

Stupini Ramificație

9:00

9:40

7:00

7:40

1,2,3,4,5

Bod Ramificație

11:00

11:40

10:00

10:40

1,2,3,4,5

Halchiu

13:30

14:10

12:15

12:55

1,2,3,4,5

Satu Nou

15:30

16:10

14:15

14:55

1,2,3,4,5

18:00

18:40

16:40

17:30

1,2,3,4,5

19:35

20:15

18:50

19:30

1,2,3,4,5,67

16:00

16:32

6:00

6:32

1,2,3,4,5 pina la Halchiu

6:30

7:14

5:20

6:04

1,2,3,4,5

ATG 1

Stupini Ramificație

>9

2

M

10:00

10:44

7:30

8:14

1,2,3,4,5

Bod Ramificație

13:00

13:44

11:00

11:44

1,2,3,4,5

Ferma 11

15:45

16:29

14:00

14:44

1,2,3,4,5

Feldioara

18:00

18:44

17:00

17:44

1,2,3,4,5

Colonia Reconstrucția

7:00

7:44

5:40

6:24

1,2,3,4,5

11:00

11:44

8:00

8:44

1,2,3,4,5


ATG 3

Harman Centru

Harman c.l.

14:00

14:44

12:00

12:44

1,2,3,4,5

17:00

17:44

15:30

16:14

1,2,3,4,5

8:00

8:44

6:00

6:44

1,2,3,4,5

12:00

12:44

9:30

10:14

1,2,3,4,5

14:45

15:29

13:00

13:44

1,2,3,4,5

17:00

17:44

15:30

16:14

1,2,3,4,5

19:00

19:44

18:00

18:44

1,2,3,4,5

14:00

14:44

6:15

6:59

1,2,3,4,5

15:45

16:29

14:50

15:34

1,2,3,4,5

20:00

20:44

19:00

19:44

1,2,3,4,5

23:20

0:04

21:00

21:44

1,2,3,4,5

15:20

16:04

7:00

7:44

1,2,3,4,5

18:00

18:44

16:05

16:49

1,2,3,4,5

15:20

16:04

5:40

6:24

1,2,3,4,5

19:00

19:44

7:00

7:44

1,2,3,4,5

8:00

8:44

5:40

6:24

6

13:00

13:44

9:30

10:14

6

15:45

16:29

14:00

14:44

6

20:00

20:44

18:00

18:44

6

10:00

10:44

6:00

6:44

6

14:00

14:44

11:00

11:44

6

13:00

13:44

7:00

7:44

6

8:00

8:44

6:00

6:44

7

13:00

13:44

11:00

11:44

7

15:45

16:29

14:00

14:44

7

19:00

19:44

18:00

18:44

7

6:50

6:00

6:20

1,2,3,4,5,67

8:30

8:50

8:00

8:20

1,2,3,4,5

12:30

12:40

12:00

12:20

1,2,3,4,5

16:30

16:40

16:00

16:20

1,2,3,4,5

7:30

7:50

7:00

7:20

1,2,3,4,5

10:30

10:50

10:00

10:20

1,2,3,4,5

14:30

14:50

14:00

14:20

1,2,3,4,5

18:30

18:50

18:00

18:20

1,2,3,4,5

21:30

21:50

21:00

21:20

1,2,3,4,5

7:00

7:20

6:30

6:50

1,2,3,4,5

9:30

9:50

9:00

9:20

1,2,3,4,5

13:30

13:50

13:00

13:20

1,2,3,4,5

17:30

17:40

17:00

17:20

1,2,3,4,5

20:30

20:50

20:00

20:20

1,2,3,4,5

ATG Vest

11

011

Brașov

Harman Ramificație

Prejmer

26

30

ATG Vest

Lunca Calnicului

8:00

8:20

7:30

7:50

1,2,3,4,5

11:30

11:50

11:00

11:20

1,2,3,4,5

15:30

15:50

15:00

15:20

1,2,3,4,5

19:30

19:50

19:00

19:20

1,2,3,4,5

23:30

23:50

23:55

0:15

1,2,3,4,5

8:00

8:20

7:00

7:20

6.7

10:00

10:20

8:30

8:50

6.7

12:00

12:20

11:00

11:20

6.7

14:00

14:20

13:00

13:20

6.7

16:00

16:20

15:00

15:20

6.7

18:00

18:20

17:00

17:20

6.7

20:00

20:20

19:00

19:20

6.7

5:10

5:50

5:55

6:35

1,2,3,4,5,6

9:10

9:50

10:00

10:40

1,2,3,4,5

11:00

11:40

12:40

13:20

1,2,3,4,5,6,7

16:00

16:40

18:00

18:40

1,2,3,4,5,67

19:30

20:10

20:30

21:10

1,2,3,4,5

14:30

15:10

15:15

15:55

6.7

16:00

16:40

18:00

18:40

1,2,3,4,5

8:05

8:25

9:00

1,2,3,4,5 curs școlar

13:30

14:05

14:25

15:00

1,2,3,4,5 curs școlar

>9

4

M

7:00

7:40

6:00

6:40

1,2,3,4,5,67

9:00

9:40

8:00

8:40

1,2,3,4,5,67

11:00

11:40

10:00

10:40

1,2,3,4,5,67

13:00

13:40

12:00

12:40

1,2,3,4,5,67

15:00

15:40

14:00

14:40

1,2,3,4,5,67

17:00

17:40

16:00

16:40

1,2,3,4,5,67

19:00

19:40

18:00

18:40

1,2,3,4,5,67

21:00

21:40

20:00

20:40

1,2,3,4,5,67

6:00

6:40

7:00

7:40

1,2,3,4,5,67

8:00

8:40

9:00

9:40

1,2,3,4,5,67

10:00

10:40

11:00

11:40

1,2,3,4,5,67

12:00

12:40

13:00

13:40

1,2,3,4,5,67

14:00

14:40

15:00

15:40

1,2,3,4,5,67

16:00

16:40

17:00

17:40

1,2,3,4,5,67

18:00

18:40

19:00

19:40

1,2,3,4,5,67

20:00

20:40

21:00

21:40

1,2,3,4,5,67

6:30

7:10

7:30

8:10

1,2,3,4,5

8:30

9:10

9:30

10:10

1,2,3,4,5

10:30

11:10

11:30

12:10

1,2,3,4,5

ATG 3

Cărpiniș - Avicola

Cărpiniș - Cămin

Cărpiniș - Capăt

Tarlungeni

Zizin Ramificație

Zizin

Zizin Ramificație

12:30

13:10

13:30

14:10

1.2,3,4,5

14:30

15:10

15:30

16:10

1,2,3,4,5

16:30

17:10

17:30

18:10

1,2,3,4,5

18:30

19:10

19:30

20:10

1,2,3,4,5

7:30

8:10

6:30

7:10

1,2,3,4,5

9:30

10:10

8:30

9:10

1,2,3,4,5

11:30

12:10

10:30

11:10

1,2,3,4,5

13:30

14:10

12:30

13:00

1,2,3,4,5

15:30

16:10

14:30

15:10

1,2,3,4,5

17:30

18:10

16:30

17:10

1,2,3,4,5

19:30

20:10

18:30

19:10

1,2,3,4,5

5:00

5:48

6:00

6:48

1,2,3,4,5,67

7:00

7:48

8:00

8:48

1,2,3,4,5,67

9:00

9:48

10:00

10:48

1,2,3,4,5,67

11:00

11:48

12:00

12:48

1,2,3,4,5,67

13:00

13:48

14:00

14:48

1,2,3,4,5,67

15:00

15:48

16:00

16:48

1,2,3,4,5,67

17:00

17:57

18:00

18:48

1,2,3,4,5,67

19:00

19:48

20:00

20:48

1,2,3,4,5,67

21:00

21:48

22:00

22:48

1,2,3,4,5,67

5:15

6:03

6:15

7:03

1,2,3,4,5,67

7:15

8:03

8:15

9:03

1,2,3,4,5,67

9:15

10:03

10:15

11:03

1,2,3,4,5,67

11:15

12:03

12:15

13:03

1,2,3,4,5,67

13:15

14:03

14:15

15:03

1,2,3,4,5,67

15:15

16:03

16:15

17:03

1,2,3,4,5,67

17:15

18:03

18:15

19:03

1,2,3,4,5,67

19:15

20:03

20:15

21:03

1,2,3,4,5,67

21:15

22:03

22:15

23:03

1,2,3,4,5,67

5:30

6:18

6:30

7:27

1,2,3,4,5,67

7:30

8:18

8:30

9:18

1,2,3,4,5,67

9:30

10:18

10:30

11:18

1,2,3,4,5,67

11:30

12:18

12:30

13:18

1,2,3,4,5,67

13:30

14:27

14:30

15:18

1,2,3,4,5,67

15:30

16:18

16:30

17:18

1,2,3,4,5,67

17:30

18:18

18:30

19:18

1,2,3,4,5,67

19:30

20:18

20:30

21:18

1,2,3,4,5,67

21:30

22:18

22:30

23:18

1,2,3,4,5,67

5:45

6:33

6:45

12:03

1,2,3,4,5,67

7:45

8:33

8:45

9:33

1,2,3,4,5,67

9:45

10:33

10:45

11:33

1,2,3,4,5,67

11:45

12:33

12:45

13:33

1,2,3,4,5,6,7

13:45

14:33

14:45

15:33

1,2,3,4,5,6,7

15:45

16:33

16:45

17:33

1,2,3,4,5,67

17:45

18:33

18:45

19:33

1,2,3,4,5,67

19:45

20:33

20:45

21:33

1,2,3,4,5,67

21:45

22:33

22:45

23:33

1,2,3,4,5,67

6:00

6:48

5:00

5:48

1,2,3,4,5,67

8:00

8:48

7:00

7:48

1,2,3,4,5,67

10:00

10:48

9:00

9:48

1,2,3,4,5,67

12:00

12:48

11:00

11:48

1,2,3,4,5,67

14:00

14:48

13:00

13:48

1,2,3,4,5,67

16:00

16:48

15:00

15:48

1,2,3,4,5,67

18:00

18:48

17:00

17:48

1,2,3,4,5,67

20:00

20:48

19:00

19:48

1,2,3,4,5,67

22:00

22:48

21:00

21:48

1,2,3,4,5,67

6:15

7:03

5:15

6:03

1,2,3,4,5,67

8:15

9:03

7:15

8:03

1,2,3,4,5,67

10:15

11:03

9:15

10:03

1,2,3,4,5,67

12:15

13:03

11:15

12:03

1,2,3,4,5,67

14:15

15:03

13:15

14:03

1,2,3,4,5,67

16:15

17:03

15:15

16:03

1,2,3,4,5,67

18:15

19:03

17:15

18:03

1,2,3,4,5,67

20:15

21:03

19:15

20:03

1,2,3,4,5,67

22:15

23:03

21:15

22:03

1,2,3,4,5,67

6:30

7:27

5:30

6:27

1,2,3,4,5,67

8:30

9:18

7:30

8:18

1,2,3,4,5,67

10:30

11:18

9:30

10:18

1,2,3,4,5,67

12:30

13:18

11:30

12:18

1,2,3,4,5,67

14:30

15:18

13:30

14:27

1,2,3,4,5,67

16:30

17:18

15:30

16:18

1,2,3,4,5,67

18:30

19:18

17:30

18:18

1,2,3,4,5,67

20:30

21:18

19:30

20:18

1,2,3,4,5,67

22:30

23:18

21:30

22:18

1,2,3,4,5,67

6:45

12:03

5:45

6:33

1,2,3,4,5,67

8:45

9:33

7:45

8:33

1,2,3,4,5,67

10:45

11:33

9:45

10:33

1,2,3,4,5,67

12:45

13:33

11:45

12:33

1,2,3,4,5,67

14:45

15:33

13:45

14:33

1,2,3,4,5,67

16:45

17:33

15:45

16:33

1,2,3,4,5,67

18:45

19:33

17:45

18:33

1,2,3,4,5,67

20:45

21:33

19:45

20:33

1,2,3,4,5,67

Harman Ramificație

ATG Vest

Brașov Gara

ATG 1

Dâmbul Morii

Gara

Timișul de Jos - Școala

Timișul de Jos - Gara

Timișul de Jos - Posta

Timișul de Jos - Sanatoriu

Timișul de Sus - Gara

Timișul de Sus - Posta

Timișul de Sus - Cabana

Dâmbul Morii

Timișul de Jos - Școala

22:45

23:33

21:45

22:33

1,2,3,4,5,6,7

5:00

5:40

5:45

6:25

1,2,3,4,5

6:30

7:10

7:30

8:10

1,2,3,4,5

8:30

9:10

9:30

10:10

1,2,3,4,5

10:30

11:10

11:30

12:10

1,2,3,4,5

12:30

13:10

13:30

14:10

1,2,3,4,5

14:30

15:10

15:30

16:10

1,2,3,4,5

16:30

17:10

17:30

18:10

1,2,3,4,5

18:30

19:10

19:30

20:10

1,2,3,4,5

20:30

21:10

4:55

5:25

1,2,3,4,5

5:55

6:27

6:30

7:10

1,2,3,4,5

7:30

8:10

8:30

9:10

1,2,3,4,5

9:30

10:10

10:30

11:10

1,2,3,4,5

11:30

12:10

12:30

13:10

1,2,3,4,5

13:30

14:10

14:30

15:10

1,2,3,4,5

15:30

16:10

16:30

17:10

1,2,3,4,5

17:30

18:10

18:30

19:10

1,2,3,4,5

19:30

20:10

20:30

21:10

1,2,3,4,5

7:30

8:10

5:45

6:25

6

6:30

7:10

7:30

8:10

6.7

11:30

12:10

6:30

7:10

6

9:30

10:10

10:30

11:10

6

15:30

16:10

8:30

9:10

6

13:30

14:10

14:30

15:10

6

12:30

13:10

13:30

14:10

6.7

19:30

20:10

20:30

21:10

6

18:30

19:10

19:30

20:10

6.7

17:30

18:10

18:30

19:10

6

20:30

21:10

6.7

4:45

5:40

5:45

6:40

1,2,3,4,5,6,7

6:45

7:40

12:45

13:40

1,2,3,4,5

5:30

6:40

7:00

8:10

1,2,3,4,5,67

14:30

15:40

16:15

17:25

1,2,3,4,5,67

17:45

18:55

19:15

20:25

1,2,3,4,5,67

Timișul de Jos - Gara

Timișul de Jos - Posta

Timișul de Jos - Sanatoriu

Timișul de Sus - Gara

Timișul de Sus - Posta

Timișul de Sus - Cabana

Predeal Gara

Liceu Doina

Monument

Fabrica de mobila

Carpinis

Tarlungeni - Pod

Tarlungeni - Biserica

Tarlungeni - Izvor

Zizin - Pod

Zizin - Pod

Purcareni - Școala

ATG 2

Cristian PECO

Caragiale

Cristian Centru

Cristian UM

Râșnov Florilor

Râșnov Gara

Râșnov Centru

Râșnov Primărie

Râșnov Biserica

20:30

21:40

22:15

23:25

1,2,3,4,5,67

6:15

7:25

7:30

8:40

1,2,3,4,5,67

6:40

7:05

6:00

6:35

1,2,3,4,5

13:30

14:05

7:10

7:45

1,2,3,4,5

15:30

16:05

14:15

14:50

1,2,3,4,5

6:30

6:53

5:45

6:10

1,2,3,4,5

7:30

7:53

6:45

7:10

1,2,3,4,5

8:30

8:53

7:45

8:10

1,2,3,4,5

9:30

9:53

8:45

9:10

1,2,3,4,5

10:30

10:53

9:45

10:10

1,2,3,4,5

11:30

11:53

10:45

11:10

1,2,3,4,5

12:30

12:53

11:45

12:10

1,2,3,4,5

13:30

13:53

12:45

13:10

1,2,3,4,5

14:30

14:53

13:45

14:10

1,2,3,4,5

15:30

15:53

14:45

15:10

1,2,3,4,5

16:30

16:53

15:45

16:10

1,2,3,4,5

17:30

17:53

16:45

17:10

1,2,3,4,5

18:30

18:53

17:45

18:10

1,2,3,4,5

20:00

20:25

18:45

19:10

1,2,3,4,5

22:00

22:25

20:30

20:55

1,2,3,4,5

7:00

7:23

6:15

6:40

1,2,3,4,5

8:00

8:23

7:15

7:40

1,2,3,4,5

9:00

9:23

8:15

8:40

1,2,3,4,5

10:00

10:23

9:15

9:40

1,2,3,4,5

11:00

11:23

10:15

10:40

1,2,3,4,5

12:00

12:23

11:15

11:40

1,2,3,4,5

13:00

13:23

12:15

12:40

1,2,3,4,5

14:00

14:23

13:15

13:40

1,2,3,4,5

15:00

15:23

14:15

14:40

1,2,3,4,5

16:00

16:23

15:15

17:00

17:23

16:15

18:00

18:23

17:15

19:00

19:23

18:15

21:00

21:25

19:30

22:00

22:25

21:30

6:45

7:10

6:00

7:45

8:10

7:00

8:45

9:10

8:00

9:45

10:10

9:00

10:45

11:10

10:00

11:45

12:10

11:00

12:45

13:10

12:00

13:45

14:10

13:00

14:45

15:10

14:00

15:45

16:10

15:00

16:45

17:10

16:00

17:45

18:10

17:00

18:45

19:10

18:00

20:30

20:55

19:00

22:30

22:55

21:00

7:15

7:40

6:30

8:15

8:40

7:30

9:15

9:40

8:30

10:15

10:40

9:30

11:15

11:40

10:30

12:15

12:40

11:30

13:15

13:40

12:30

14:15

14:40

13:30

15:15

15:40

14:30

16:15

16:40

15:30

17:15

17:40

16:30

18:15

18:40

17:30

19:30

19:55

18:30

21:30

21:55

20:00

23:00

23:25

22:00

6:30

6:55

6:00

8:30

8:55

8:00

10:30

10:55

10:00

12:30

12:55

12:00

14:30

14:55

14:00

15:40

1,2,3,4,5

16:40

1,2,3,4,5

17:40

1,2,3,4,5

18:40

1,2,3,4,5

19:55

1,2,3,4,5

21:55

1,2,3,4,5

6:25

1,2,3,4,5

7:23

1,2,3,4,5

8:23

1,2,3,4,5

9:23

1,2,3,4,5

10:23

1,2,3,4,5

11:23

1,2,3,4,5

12:23

1,2,3,4,5

13:23

1,2,3,4,5

14:23

1,2,3,4,5

15:23

1,2,3,4,5

16:23

1,2,3,4,5

17:23

1,2,3,4,5

18:23

1,2,3,4,5

19:23

1,2,3,4,5

21:25

1,2,3,4,5

6:55

1,2,3,4,5

7:53

1,2,3,4,5

8:53

1,2,3,4,5

9:53

1,2,3,4,5

10:53

1,2,3,4,5

11:53

1,2,3,4,5

12:53

1,2,3,4,5

13:53

1,2,3,4,5

14:53

1,2,3,4,5

15:53

1,2,3,4,5

16:53

1,2,3,4,5

17:53

1,2,3,4,5

18:53

1,2,3,4,5

20:25

1,2,3,4,5

22:25

1,2,3,4,5

6:25

6

8:25

6

10:25

6

12:25

6

14:25

6

16:30

16:55

16:00

16:25

6

18:30

18:55

18:00

18:25

6

20:30

20:55

20:00

20:25

6

7:30

7:55

7:00

7:25

6

9:30

9:55

9:00

9:25

6

11:30

11:55

11:00

11:25

6

13:30

13:55

13:00

13:25

6

15:30

15:55

15:00

15:25

6

17:30

17:55

17:00

17:25

6

19:30

19:55

19:00

19:25

6

21:30

21:55

21:00

21:45

6

7:00

7:25

6:30

6:55

6

9:00

9:25

8:30

8:55

6

11:00

11:25

10:30

10:55

6

13:00

13:25

12:30

12:55

6

15:00

15:25

14:30

14:55

6

17:00

17:25

16:30

16:55

6

19:00

19:25

18:30

18:55

6

21:00

21:25

20:30

20:55

6

8:00

8:25

7:30

7:55

6

10:00

10:25

9:30

9:55

6

12:00

12:25

11:30

11:55

6

14:00

14:25

13:30

13:55

6

16:00

16:25

15:30

15:55

6

18:00

18:25

17:30

17:55

6

20:00

20:25

19:30

19:55

6

7:00

7:25

6:00

6:25

7

11:00

11:25

10:00

10:25

7

15:00

15:25

14:00

14:25

7

19:00

19:25

18:00

18:25

7

9:00

9:25

8:00

8:25

7

13:00

13:25

12:00

12:25

7

17:00

17:25

16:00

16:25

7

8:00

8:25

7:00

7:25

7

12:00

12:25

11:00

11:25

7

16:00

16:25

15:00

15:25

7

20:00

20:25

19:00

19:25

7

10:00

10:25

9:00

9:25

7

14:00

14:25

13:00

13:25

7

18:00

18:25

17:00

17:25

7

6:26

6:45

7:11

1,2,3,4,5

ATG Vest

Codlea Sere

Centru

7:30

7:56

8:15

8-41

1,2,3,4,5

Codlea Colorom

9:00

9:26

9:45

10:11

1,2,3,4,5

10:30

10:56

11:15

11:41

1,2,3,4,5

12:00

12:26

12:45

13:11

1,2,3,4,5

13:30

13:56

14:15

14:41

1,2,3,4,5

15:00

15:26

15:45

16:11

1,2,3,4,5

16:30

16:56

17:15

17:41

1,2,3,4,5

18:00

18:26

18:45

19:11

1,2,3,4,5

19:30

19:26

20:15

20:41

1,2,3,4,5

6:15

6:41

7:00

7:26

1,2,3,4,5

7:45

8:11

8:30

8:56

1,2,3,4,5

9:15

9:41

10:00

10:26

1,2,3,4,5

10:45

11:11

11:30

11:56

1,2,3,4,5

12:15

12:41

13:00

13:26

1,2,3,4,5

13:45

14:11

14:30

14:56

1,2,3,4,5

15:15

15:41

16:00

16:26

1,2,3,4,5

16:45

17:11

17:30

17:56

1.2,3,4,5

18:15

18:41

19:00

19:26

1,2,3,4,5

6:30

6:56

7:15

7:41

1,2,3,4,5

8:00

8:26

8:45

9:11

1,2,3,4,5

9:30

9:56

10:15

10:41

1,2,3,4,5

11:00

11:26

11:45

12:11

1,2,3,4,5

12:30

12:56

13:15

13:41

1,2,3,4,5

14:00

14:26

14:45

15:11

1,2,3,4,5

15:30

15:56

16:15

16:41

1,2,3,4,5

17:00

17:26

17:45

18:11

1,2,3,4,5

18:30

18:56

19:15

19:41

1,2,3,4,5

20:00

20:26

20:45

21:11

1,2,3,4,5

6:45

7:11

6:00

6:26

1,2,3,4,5

8:15

8:41

7:30

7:56

1,2,3,4,5

9:45

10:11

9:00

9:26

1,2,3,4,5

11:15

11:41

10:30

10:56

1,2,3,4,5

12:45

13:11

12:00

12:26

1,2,3,4,5

14:15

14:41

13:30

13:56

1,2,3,4,5

15:45

16:11

15:00

15:26

1,2,3,4,5

17:15

17:41

16:30

16:56

1,2,3,4,5

18:45

19:11

18:00

18:26

1,2,3,4,5

20:15

20:41

19:30

19:56

1,2,3,4,5

7:00

7:26

6:15

6:41

1,2,3,4,5

8:30

8:56

7:45

8:11

1,2,3,4,5

10:00

10:26

9:15

9:41

1,2,3,4,5

11:30

11:56

10:45

11:11

1,2,3,4,5

13:00

13:26

12:15

12:41

1,2,3,4,5

14:30

14:56

13:45

14:11

1,2,3,4,5

16:00

16:26

15:15

15:41

1,2,3,4,5

17:30

17:56

16:45

17:11

1,2,3,4,5

19:00

19:26

18:15

18:41

1,2,3,4,5

20:30

20:56

19:45

20:11

1,2,3,4,5

7:15

7:41

6:30

6:56

1,2,3,4,5

8:45

9:11

8:00

8:26

1,2,3,4,5

10:15

10:41

9:30

9:56

1,2,3,4,5

11:45

12:11

11:00

11:26

1,2,3,4,5

13:15

13:41

12:30

12:56

1,2,3,4,5

14:45

15:11

14:00

14:26

1,2,3,4,5

16:15

16:41

15:30

15:56

1,2,3,4,5

17:45

18:11

17:00

17:26

1,2,3,4,5

19:15

19:41

18:30

18:56

1,2,3,4,5

20:45

21:11

20:00

20:26

1,2,3,4,5

7:00

7:26

7:30

7:56

6

8:00

8:26

8:30

8:56

6

9:00

9:26

9:30

9:56

6

10:00

10:26

10:30

10:56

6

11:00

11:26

11:30

11:56

6

12:00

12:26

12:30

12:56

6

13:00

13:26

13:30

13:56

6

14:00

14:26

14:30

14:56

6

15:00

15:26

15:30

15:56

6

16:00

16:26

16:30

16:56

6

17:00

17:26

17:30

17:56

6

18:00

18:26

18:30

18:56

6

19:00

19:26

19:30

19:56

6

20:00

20:26

20:30

20:56

6

6:30

6:56

7:00

7:26

6

7:30

7:56

8:00

8:26

6

8:30

8:56

9:00

9:26

6

9:30

9:56

10:00

10:26

6

10:30

10:56

11:00

11:26

6

11:30

11:56

12:00

12:26

6

12:30

12:56

13:00

13:26

6

13:30

13:56

14:00

14:26

6

14:30

14:56

15:00

15:26

6

15:30

15:56

16:00

16:26

6

ATG 2

Brașov Gara

ATG Vest

16:30

16:56

17:00

17:26

6

17:30

17:56

18:00

18:26

6

18:30

18:56

19:00

19:26

6

19:30

19:56

20:00

20:26

6

8:00

8:26

9:00

9:26

7

10:00

10:26

11:00

11:26

7

12:00

12:26

13:00

13:26

7

14:00

14:26

15:00

15:26

7

16:00

16:26

17:00

17:26

7

18:00

18:26

19:00

19:26

7

9:00

9:26

10:00

10:26

7

11:00

11:26

12:00

12:26

7

13:00

13:26

14:00

14:26

7

15:00

15:26

16:00

16:26

7

17:00

17:26

18:00

18:26

7

19:00

19:26

20:00

20:26

7

5:25

5:30

5:55

1,2,3,4,5

6:00

6:25

6:30

6:55

1,2,3,4,5

7:00

7:25

7:30

7:55

1,2,3,4,5

8:10

8:35

8:40

9:05

1,2,3,4,5

9:15

9:40

11:00

11:25

1,2,3,4,5

11:30

11:55

12:00

12:25

1,2,3,4,5

12:30

12:55

13:00

13:25

1,2,3,4,5

13:30

13:55

15:30

15:55

1,2,3,4,5

16:00

16:25

16:30

16:55

1,2,3,4,5

17:15

17:40

18:30

18:55

1,2,3,4,5

19:00

19:25

19:45

20:10

1,2,3,4,5

20:15

20:40

21:15

21:40

1,2,3,4,5

6:00

6:25

7:30

7:55

6.7

8:10

8:35

11:00

11:25

6.7

11:30

11:55

16:30

16:55

6.7

17:15

17:40

19:45

20:10

6.7

6:55

6:00

6:25

1,2,3,4,5,6,7

7:30

7:55

7:00

7:25

1,2,3,4,5,6,7

9:00

9:25

8:00

8:25

1,2,3,4,5,6,7

11:00

11:25

10:00

10:25

1,2,3,4,5,6,7

13:00

13:25

12:00

12:25

1,2,3,4,5,6,7

14:30

14:55

14:00

14:25

1,2,3,4,5

15:30

15:55

15:00

15:25

1,2,3,4,5

16:30

16:55

16:00

16:25

1,2,3,4,5

17:30

17:55

17:00

17:25

1,2,3,4,5

Râșnov Acapulco Cabana Aviatorilor

ATG 1

Bod Ramificație

Ferma 11

Feldioara

Colonia Reconstrucția

Rotbav

Maierus

19:00

19:25

18:00

18:25

1,2,3,4,5,6,7

6:00

6:25

20:00

20:25

1,2,3,4,5

7:00

7:25

6:30

6:55

1,2,3,4,5

8:00

8:25

7:30

7:55

1,2,3,4,5

10:00

10:25

12:25

9:00

9:25

1,2,3,4,5

12:00

11:00

11:25

13:25

1,2,3,4,5

14:00

14:25

13:00

1,2,3,4,5

15:00

15:25

14:30

14:55

1,2,3,4,5

16:00

16:25

15:30

15:55

1,2,3,4,5

17:00

17:25

16:30

16:55

1,2,3,4,5

18:00

18:25

17:30

17:55

1,2,3,4,5

20:00

20:25

19:00

19:25

1,2,3,4,5

15:00

15:25

14:00

14:25

6.7

17:00

17:25

16:00

16:25

6.7

7:00

7:28

9:00

9:28

1,2,3,4,5,67

11:00

11:28

15:30

15:58

1,2,3,4,5,67

16:30

16:58

19:30

19:58

1,2,3,4,5,67

5:10

6:10

6:30

7:30

1,2,3,4,5

9:00

10:00

10:30

11:30

1,2,3,4,5

11:50 circ, pana la Auaustin

13:05

16:15

17:30

1,2,3,4,5

6:20

7:20

7:30

8:30

1,2,3,4,5

11:00

12:00

12:30

13:30

1,2,3,4,5

15:00

16:00

16:30

17:30

1,2,3,4,5

18:00

19:00

19:30

20:30

1,2,3,4,5

5:45 circ, din Auaustin

6:59

1,2,3,4,5

7:15 circ, pana la Auaustin

8:29

13:15

14:29

1,2,3,4,5

17:00 circ, pana la Auaustin

18:14

20:15

21:29

1,2,3,4,5

22:30 circ, pana la Auaustin

23:44

1,2,3,4,5

7:00

8:00

8:30

9:30

1,2,3,4,5

12:45

14:45

14:30

15:30

1,2,3,4,5

16:00

17:00

17:30

18:30

19:00

20:00

20:30

21:30

1,2,3,4,5

5:45 circ, din Auaustin

6:59

6.7

7:15

8:15

8:30

9:30

6.7

11:50 circ, pana la Auaustin

13:05

13:15

14:29

6.7

16:00

17:00

17:30

18:30

6.7

19:00circ. pana la Auaustin

20:14

6.7

6:15

8:23

4:30

6:10

1,2,3,4,5

ATG 3

Prejmer

13:00

15:08

8:30

10:10

1,2,3,4,5

Stupini Prejmer

20:00

21:40

17:00

18:40

1,2,3,4,5,6

Teliu

8:00

9:40

6:00

7:40

1,2,3,4,5,6,7

Teliu Vale

16:30

18:10

12:30

14:10

1,2,3,4,5,6,7

Poiana Florilor

Bradet

Acris Coop.

Buzaiel Ramificație

Buzaiel Școala

Buzaiel Centru

Buzaiel Școala

Buzaiel Ramificație

Vama Buzăului cons.

7:30

8:28

5:40

6:38

1,2,3,4,5,6

ATG 1

Stupini

11:30

12:28

9:00

9:58

1,2,3,4,5

Bod Ramificație

16:15

17:13

13:00

13:58

1,2,3,4,5

Ferma 11

18:30

19:28

17:25

18:23

1,2,3,4,5

Feldioara

14:30

15:28

13:00

13:58

6

6:35

6:50

6:00

6:15

1,2,3,4,5

7:30

8:12

5:40

6:22

1,2,3,4,5,6,7

Pojorata

13:00

13:42

8:20

9:02

1,2,3,4,5

Pietrosu

15:30

16:12

13:50

14:32

1,2,3,4,5,6,7

Valea Lunga

19:30

20:12

18:00

18:42

1,2,3,4,5,6,7

Nitu

23:30

0:12

22:00

22:42

1,2,3,4,5,6,7

Paltin Ramificație

15:30

16:16

5:30

6:16

1,2,3,4,5

ATG

Pojorata

Școala

7:20

8:06

8:20

9:06

1,2,3,4,5

Pietrosu

12:50

13:36

13:55

14:41

1,2,3,4,5

Valea Lunga

Nitu

Paltin Ramificație

Vulcanita

13:00

13:18

13:45

14:03

1,2,3,4,5

15:30

15:48

5:45

6:03

1,2,3,4,5

5:35

6:17

1,2,3,4,5

15:35

16:17

Pojorata

Pietrosu

Valea Lunga

Nitu

Paltin Ramificație

Paltin Școala

Paltin Zdraila

5:20

5:38

6:00

6:18

1,2,3,4,5

15:30

15:50

6:00

6:20

1,2,3,4,5

13:00

13:20

14:00

14:20

1,2,3,4,5

5:15

5:39

7:00

7:24

1,2,3,4,5

14:05

14:29

16:00

16:24

1,2,3,4,5

6:00

6:34

7:10

8:00

1,2,3,4,5,6,7

C.L.

Moieciu de Jos

C.L.

9:00

9:34

10:00

10:40

1,2,3,4,5

Simon Ramificație

11:00

11:34

12:25

13:00

1,2,3,4,5

Bran Piața

14:00

14:34

15:10

16:00

1,2,3,4,5,67

Bran Centru

18:00

18:34

19:10

20:00

1,2,3,4,5,67

Bran District

7:00

7:34

12:45

13:30

1,2,3,4,5

Bran PECO

14:30

14:58

15:30

16:00

1,2,3,4,5

Gradina Mosoiu

8:30

9:34

6:55

7:29

1,2,3,4,5

Tohanu Nou

12:40

14:16

11:55

12:29

1,2,3,4,5

Tohanu Vechi Complex

22:00

22:34

23:10

0:00

1,2,3,4,5

Tohanu Vechi ATG

Zarnesti Gara

5:45

6:30

15:15

16:00

1,2,3,4,5

cL

Simon Centru

ATG

Simon Ramificație

Bran Piața

Bran Centru

Poarta

Bran Centru

Bran District

Bran PECO

Gradina Mosoiu

Tohanu Nou

Tohanu Vechi Centru

7:40

7:56

8:10

8:26

1,2,3,4,5


|C.L.           I Moieciu de Jos

cL

I               ISimon Ramificație




Simon Negrea Simion Centru Simon Voinescu

6:30

6:55

7:50

1,2,3,4,5

Consiliu

Sirnea Ramificație

Cap de linie

8:00

9:00

11:55

12:50

1,2,3,4,5

Drumul Carului

13:30

14:30

14:55

16:05

1,2,3,4,5

Moieciu de Jos - C.L.

Moieciu - Consiliu

Moieciu de Jos

Simon Ramificație

Bran Piața

Bran Centru

Bran District

Bran PECO

Gradina Mosoiu

Tohanu Nou

Tohanu Vechi

Tohanu Vechi ATG

6:25

6:30

6:55

1,2,3,4,5

Sirnea Ramificație

13:30

13:55

14:00

14:55

1,2,3,4,5

16:00

16:25

16:30

16:55

1,2,3,4,5

6:25

15:30

15:55

1,2,3,4,5

Bran Centru

ATG

Bran District

Tohanu Nou

5:30

6:40

15:30

16:40

1,2,3,4,5

O.L.

Moieciu de Jos

Simon Ramificație

Bran Cimitir

Tohanu Nou

5:30

6:30

6:45

7:45

1,2,3,4,5

Gura Râului

Tohan Complex

ATG 2

8:00

9:00

9:15

10:15

1,2,3,4,5

Tohan Gara

10:30

11:30

12:00

13:00

1,2,3,4,5

Râșnov Chimica

13:30

14:30

15:00

16:00

1,2,3,4,5

Râșnov Gara

16:30

17:30

18:00

19:00

1,2,3,4,5

Râșnov Florilor

20:00

21:00

21:30

22:30

1,2,3,4,5

Râșnov Sud

5:45

6:45

7:00

8:00

1,2,3,4,5

Cristian Centru

8:30

9:30

9:45

10:45

1,2,3,4,5

Cristian Nord

11:00

12:00

12:30

13:30

1,2,3,4,5

Măgurele

14:00

15:00

15:30

16:30

1,2,3,4,5

Simon

Bran Piața

Bran Centru

Bran District

Bran PECO

Tohanu Nou

Râșnov Cartier

Râșnov Centru

Râșnov Florilor

17:00

18:00

18:30

19:30

1,2,3,4,5

20:30

21:30

22:30

23:30

1,2,3,4,5

6:00

7:00

7:15

8:15

1,2,3,4,5

9:00

10:00

10:15

11:15

1,2,3,4,5

11:30

12:30

13:00

14:00

1,2,3,4,5

14:30

15:30

16:00

17:00

1,2,3,4,5

17:30

18:30

19:00

20:00

1,2,3,4,5

6:15

7:15

7:30

8:30

1,2,3,4,5

9:30

10:30

10:45

11:45

1,2,3,4,5

12:00

13:00

13:30

14:30

1,2,3,4,5

15:00

16:00

16:30

17:30

1,2,3,4,5

18:00

19:00

19:30

20:30

1,2,3,4,5

6:30

7:30

8:00

9:00

1,2,3,4,5

10:00

11:00

11:15

12:15

1,2,3,4,5

12:30

13:30

14:00

15:00

1,2,3,4,5

15:30

16:30

17:00

18:00

1,2,3,4,5

18:30

19:30

20:00

21:00

1,2,3,4,5

7:00

8:00

8:15

9:15

1,2,3,4,5

13:00

14:00

14:30

15:30

1,2,3,4,5

16:00

17:00

17:30

18:30

1,2,3,4,5

19:00

20:00

20:30

21:30

1,2,3,4,5

7:30

8:30

8:45

9:45

1,2,3,4,5

7:00

8:00

10:15

11:15

6.7

8:00

9:00

10:45

11:45

6.7

9:00

10:00

12:00

13:00

6.7

12:00

13:00

14:30

15:30

6.7

14:30

15:30

16:30

17:30

6.7

15:30

16:30

17:00

18:00

6.7

17:00

18:00

19:00

20:00

6.7

5:00

6:00

19:00

20:00

1,2,3,4,5

5:30

6:30

7:00

8:00

1,2,3,4,5,6,7

13:00

14:00

14:30

15:30

1,2,3,4,5

7:30

8:30

15:30

16:30

1,2,3,4,5

5:45

7:00

8:00

9:00

1,2,3,4,5

9:30

10:30

12:00

13:00

1,2,3,4,5,67

13:30

14:30

15:30

16:30

1,2,3,4,5,67

17:00

18:00

18:30

19:30

1,2,3,4,5

6:00

7:00

8:30

9:30

1,2,3,4,5

11:00

12:00

12:30

13:30

1,2,3,4,5

14:30

15:30

16:00

17:00

1,2,3,4,5

18:30

19:30

20:00

21:00

1,2,3,4,5

ATG 2

Codlea Centru

Vladeni

Homorod

Persani

Sercaia

Mandra

Râșnov Gara

ATG 2

Râșnov Chimica

Tohanu Vechi

Poiana Mărului

Paltin ram.

Sinea noua

Stramba ram.

Plopoasa

Sinea Veche

Sinea Veche ram.

Sercaita

Bucium

6:30

7:30

9:00

10:00

1,2,3,4,5,67

11:30

12:30

13:00

14:00

1,2,3,4,5,67

15:30

16:30

17:00

18:00

1,2,3,4,5,67

7:00

8:00

10:00

11:00

1,2,3,4,5

12:30

13:30

14:00

15:00

1,2,3,4,5,67

16:30

17:30

18:00

19:00

1,2,3,4,5,67

19:30

20:30

21:00

22:00

1,2,3,4,5

12:00

13:00

13:30

14:30

1,2,3,4,5

15:00

16:00

16:30

17:30

1,2,3,4,5

21:00

22:00

23:30

0:30

1,2,3,4,5

10:30

11:30

19:30

20:30

67

8:30

9:30

11:30

12:30

1,2,3,4,5

19:00

20:00

20:30

21:30

6,7 sezon iun-oct

7:00

8:00

11:00

12:00

1,2,3,4,5

6:00

7:40

8:00

9:40

1,2,3,4,5,67

10:00

11:40

12:00

13:40

1,2,3,4,5,67

14:00

15:40

16:00

17:40

1,2,3,4,5,67

18:00

19:40

20:00

21:40

1,2,3,4,5,67

8:00

9:40

6:00

7:40

1,2,3,4,5,67

12:00

13:40

10:00

11:40

1,2,3,4,5,67

16:00

17:40

14:00

15:40

1,2,3,4,5,67

20:00

21:40

18:00

19:40

1,2,3,4,5,67

7:00

8:40

9:00

10:40

1,2,3,4,5

11:00

12:40

13:00

14:40

1,2,3,4,5

15:00

16:40

17:00

18:40

1,2,3,4,5

19:00

20:40

7:00

8:40

1,2,3,4,5

9:00

10:40

11:00

12:40

1,2,3,4,5

13:00

14:40

15:00

16:40

1,2,3,4,5

17:00

18:40

19:00

20:40

1,2,3,4,5

7:35

10:20

4:50

7:30

1,2,3,4,5,67

14:00

16:45

07:00

09:45

1,2,3,4,5,67

17:00

19:45

13:00

15:45

1,2,3,4,5,67

Mărgineni

Sebeș

Harseni

lleni

Km 29

Fagaras

Beclean

Dridif

Voila

Sambata de Jos

Oltet

Vistea de Jos ram.

Feldioara ram.

Ucea de Jos ram.

Ucea de Sus ram.

ATG 2

Codlea centru

Codlea nord

Abator

Ferma Avicola

Mina 1 mai

5:55

6:00

6:55

1,2,3,4,5,6,7

8:00

8:55

9:00

9:55

1,2,3,4,5,6,7

10:15

11:10

11:30

12:25

1,2,3,4,5,67

12:30

13:25

13:30

14:25

1,2,3,4,5,67

15:30

16:25

16:30

17:25

1,2,3,4,5,67

17:30

18:25

18:30

19:25

1,2,3,4,5,67

19:30

20:25

21:00

21:55

1,2,3,4,5

6:25

6:30

7:05

1,2,3,4,5,

7:15

7:50

08:00

8:35

1,2,3,4,5,

8:15

8:50

9:00

9:35

1,2,3,4,5

10:00

10:35

11:00

11:35

1,2,3,4,5

11:45

12:20

12:25

12:57

1,2,3,4,5

13:00

13:35

13:30

14:05

1,2,3,4,5

14:30

15:05

15:25

15:57

1,2,3,4,5

16:00

16:35

17:00

17:35

1,2,3,4,5

17:25

17:58

18:00

18:35

1,2,3,4,5

19:00

19:35

19:00

19:35 PM

1,2,3,4,5

6:30

7:05

7:30

8:05

1,2,3,4,5

9:15

9:50

14:30

15:05

1,2,3,4,5

15:15

15:55

16:30

17:05

1,2,3,4,5

18:00

18:35

20:00

21:35

1,2,3,4,5

6:30

7:05

7:30

8:05

67

15:15

15:55

16:30

17:05

67

23:00

0:16

5:14

6:30

1,2,3,4,5

C.L.

Beclean

7:30

8:46

11:14

12:30

1.2,3,4,5

Dridif

13:00

14:00

14:10

15:10

1,2,3,4,5

Voila

15:30

16:46

17:14

18:30

1,2,3,4,5,6,7

Voivodeni

19:00

20:16

21:14

22:30

1,2,3,4,5

Pojorta

Lisa

Sambata de Sus

14:30

15:35

6:00

7:05

1,2,3,4,5

C.L.

Sercaia I.A.S.

Sercaia

Sercaia Gara

Vad

Ohaba

Sinea Veche Ram.

Sinea Veche

Plopoasa

Stramba Noua

6:27

6:32

7:34

1,2,3,4,5

C.L.

lleni

7:10

8:12

5:30

6:32

1,2,3,4,5,67

Harseni

13:00

14:02

11:30

12:32

1,2,3,4,5

Copăcel

15:10

16:12

14:04

15:06

1,2,3,4,5

Sebeș

19:10

20:12

17:30

18:32

1,2,3,4,5

Mărgineni

23:10

0:12

21:30

22:32

1,2,3,4,5

Bucium

16:10

5:10

5:50

1,2,3,4,5

1        |        |         |DCKm29     | Mandra                     |               1        1          1            1             1

8:00

9:00

12:00

13:00

1,2,3,4,5

Calbor Ramificație

13:30

14:30

15:00

16:00

1,2,3,4,5

16:20

17:20

17:30

18:30

1,2,3,4,5

08:00

09:00

17:30

18:30

6.7

5:30

6:06

6:20

6:56

1,2,3,4,5

Hurez

15:18

15:54

16:00

16:36

1,2,3,4,5

Sasciori

Savastreni

7:18

8:22

5:35

6:51

1,2,3,4,5,67

C.L.

Hurez

12:50

13:54

11:20

12:24

1,2,3,4,5

Sascior

15:18

16:34

14:00

15:04

1,2,3,4,5,67

Berivoi

19:08

20:12

17:20

18:24

1,2,3,4,5

Recea

23:18

0:22

21:20

22:24

1,2,3,4,5,67

Dejani

Recea

|          |           |                    |Gura Văii________________________I____________________________________________I_________________________________I________________

||       |             | Cal bor                  |             |       |        |          |           |

15:45

16:25

5:30

6:10

1,2,3,4,5

16:50

5:00

6:05

1,2,3,4,5

Sercaia IAS

Sercaia

Halmeag

Sercaia Halta

Parau

14:18

6:30

7:46

1,2,3,4,5

Beclean

Sat

Dridif

Voila

Cincsor

Rodbav Ramificație

Cincu

Rodbav Ramificație

Rodbav Bai

7:15

16:30

17:15

1,2,3,4,5,6,7

|||||Calbor Ramificație||||||

15:45

16:05

5:25

5:45

1,2,3,4,5

6:55

8:39

11:26

13:10

1,2,3,4,5

Mandra

14:55

16:39

16:50

18:34

1,2,3,4,5

Sercaia I.A.S. 1

Sercaia I.A.S. 2

Parau

Veneția de jos

Comana de jos

Crihalma

Ticusul nou

Ticusul vechi

7:30

9:05

13:20

14:55

1,2,3,4,5

Viromet

Vistea de Sus

Dragus

Sambata de Sus - V

Sambata de Sus - E

Lisa

Gura Văii

Recea

Sasciori

Hurez

15:30

16:25

5:20

6:05

1,2,3,4.5

Viromet

Vistea de Sus

19:30

20:25

17:20

18:05

1,2,3,4,5

Dragus

23:30

0:15

21:20

22:05

1,2,3,4,5

Sambata de Sus - V

Sambata de Sus - E

|        |         |          |Viromet        |Vistea de Sus __________________________ |_________1___________1_____________1______________1_____________

6:45

7:05

7:10

7:30

1,2,3,4,5

5:00

5:30

5:40

6:10

1,2,3,4,5,6,7

Viromet

Ucea de Sus - Ram

6:15

6:45

6:50

7:25

1,2,3,4,5,67

Ucea de Jos - Ram

7:30

8:05

8:20

8:50

1,2,3,4,5,67

12:30

13:00

13:40

14:15

1,2,3,4,5,67

15:25

16:00

17:15

17:45

1,2,3,4,5,67

19:15

19:50

20:05

20:35

1,2,3,4,5,67

21:00

21:30

21:45

22:20

1,2,3,4,5,67

14:45

15:15

15:30

16:00

1,2,3,4,5,67

23:15

23:50

0:10

0:40

1,2,3,4,5,67

5:00

6:36

7:40

9:16

1,2,3,4,5,67

Rupea gara

12:00

13:36

15:40

17:16

1,2,3,4,5,67

Hoghiz sat

Hoghiz blocuri

Fantana

Cuciulata

Comana de jos

Veneția de jos

Parau

Sercaia

Mandra

14:00

15:30

6:00

7:30

1,2,3,4,5

Jibert

Lovnic

Văleni

Soars RAM

Galați

14:00

15:10

5:45

6:55

1,2,3,4,5

Jibert

Lovnic

Lovnic RAM

16:15

16:55

5:45

6:25

1,2,3,4,5

16:15

17:25

5:30

6:40

1,2,3,4,5

III     1         | Rupea Gara          |         1     1      1       1        1

III     1          |Baza Recepție        |          1     1      1        1        1

Hoghiz Sat

Hoghiz Blocuri

Fantana

Hoghiz Combinat

Cuciulata

Comana de Jos

Crihalma

Ticusu Nou

Ticusu Vechi IAS

15:30

16:25

6:30

7:25

1,2,3,4,5

Rupea Gara

IL

Hoghiz Sat

Bogata Ram

Bogata Sat

Dopca

Mateias

Mateias Ram

Racos Cons

16:15

16:51

5:40

6:16

1,2,3,4,5

Homorod IAS

Homorod Sat

Mercheasa

16:15

17:07

5:20

6:12

1,2,3,4,5

Homorod IAS

Homorod Sat

Cata Comp

Cata Sat

Drauseni

14:00

14:50

6:00

6:50

1,2,3,4,5

Homorod IAS

Homorod Sat

Cata Comp

Cata Sat

Paloș

16:15

17:35

5:15

6:35

1,2,3,4,5

|Bunesti

|crit

14:00

15:00

6:30

7:30

1,2,3,4,5

| Hoghiz Blocuri

| Fantana

II     1        [Cuciulata          |        1    1     1       1       II

1 1 1|Comana de Jos 1 1 1 1 1 1

16:00

16:50

5:30

6:20

1,2,3,4,5

Baza de recepție

Rupea Gara

Ungra

15:26

7:35

8:01

1,2,3,4,5

III     |         |Baza de recepție       |         |

III    |       |RupeaGara        |       |

5:00

5:16

5:55

6:11

1,2,3,4,5,6,7

6:45

7:01

7:45

8:01

1,2,3,4,5,6,7

8:15

8:31

8:50

9:06

1,2,3,4,5,67

9:30

9:46

10:05

10:21

1,2,3,4,5,67

11:50

12:06

12:30

12:46

1,2,3,4,5,67

15:00

15:16

15:35

16:01

1,2,3,4,5,67

16:45

17:01

17:50

18:06

1,2,3,4,5,67

20:15

20:31

20:50

21:06

1,2,3,4,5,67

21:30

21:46

22:05

22:21

1,2,3,4,5,67

10:00

12:30

15:30

1,2,3,4,5,67

Dridif

16:00

19:00

19:30

22:30

1,2,3,4,5,67

Voila

>9

1

M

12:30

15:30

7:00

10:00

1,2,3,4,5,67

Sambata de Jos

19:30

22:30

16:00

19:00

1,2,3,4,5,67

Oltet

Ucea de Jos

Victoria

Sambata de Sus

Lisa

Gura Văii

Recea

Sebeș

Mărgineni

Bucium

Sercaita

Sinea Veche

Sinea Noua

Poiana Mărului

6:00

6:30

7:00

7:30

1,2,3,4,5

Politie

Săcele Primărie

ATG 1

8:00

8:30

9:00

9:30

1,2,3,4,56,7

10:00

10:30

11:00

11:30

1,2,3,4,5

12:00

12:30

13:00

13:30

1,2,3,4,5

14:00

14:30

15:00

15:30

1,2,3,4,5

16:00

16:30

17:00

17:30

1,2,3,4,5,6,7

18:00

18:30

19:00

19:00

1,2,3,4,5

20:00

20:30

21:00

21:30

1,2,3,4,5

22:00

22:30

23:00

23:30

1,2,3,4,5

7:08

6:30

8:08

1,2,3,4,5

Valea Bogății

ATG 2

7:15

8:53

7:30

09:08

1,2,3,4,5

9:00

10:38

10:30

12:08

1,2,3,4,5

14:00

15:38

14:15

15:53

1,2,3,4,5

16:46

18:24

17:15

18:53

1,2,3,4,5

18:00

19:38

19:30

21:08

1,2,3,4,5

10:00

11:39

7:30

09:08

1,2,3,4,5

16:00

17:38

13:00

14:38

1,2,3,4,5

15:00

16:38

7:30

09:08

1,2,3,4,5

Notă: Urmare a adresei nr. 662/19.06.2019 - emitent Asociația Metropolitana pentru Dezvoltarea Durabila a Transportului Public Brașov - AMDDPBV, înregistrată la Consiliul Județean Brașov cu nr. ad. 8749/20.06.2019, a fost solicitat excluderea unor stații din Programul Județean de Transport 2014-2019.

In ședința de plen din 20.06.2019, la propunerea Dl. Vicepreședinte Adrian Gabor, Anexa 1 a Raportului de Specialitate nr. 10234 din 14.06.2019 a fost aprobată cu amendamentele propuse, respectiv prin excluderea unor statii, incepand cu data de 01.07..2019, conform tabelului de mai jos:

Nr.Paa.Anexa 1

cod traseu

Traseu

3

11

Brașov - Prejmer

12

42

Brașov - Vulcan

18

35

Moieciu - Brașov

19

38

Brașov - Victoria

Statii excluse din Programul Județean de Transport ca urmare a amendamententului menționat mai sus:


Statii

Făget

Brașov - Brintex

Cristian - Sud, Cristian Centru, Cristian Nord, Măgurele Criatian Nord, Cristian Centru, Cristian Sud

Vicepr^ Adrian



Sef SerViciu SLIIDJ, Nelu VasileȚiplea

>0



Red: Dorina Alexandru